Zdrowa opalenizna

Zdrowa opalenizna

Postprzez galimatjas » Wt maja 12, 2020 12:45

Pomyślałam sobie, że podzielę się z Wami informacją o produkcie, z którego korzystam od jakiegoś czasu. Jest to specyfik dzięki któremu mogę cieszyć się ładnie opaloną skórą przez cały rok. Znalazłam go dzięki poleceniu znajomej. Na stronie: https://melanotan.biz/ doczytałam szczegóły. Melanotan (bo taka jest jego nazwa) ma za zadanie stymulować komórki barwnikowe skóry w celu generowania jeszcze większej ilości pigmentu, co przekłada się na jednolitą opaleniznę naszej skóry :)
galimatjas
 
Posty: 295
Dołączył(a): Cz lis 23, 2017 20:33

Postprzez » Wt maja 12, 2020 12:45

 

Re: Zdrowa opalenizna

Postprzez karol88 » Pt maja 22, 2020 09:04

Żeby opalenizna wyglądała ładnie trzeba dbać o odpowiednie nawilżenie skóry, ja przez cały rok przyjmuje suplement diety o nazwie Neoglandyna dzięki niemu nigdy nie mam problemu z wysuszającą i łuszczącą się skórą, cera jest dużo gładsza i zdrowo wygląda, ponadto bardzo rzadko pojawiają się jakieś niedoskonałości typu pryszcze czy zaskórniki, polecam sprawdzić szczególnie osobom które cierpią na różne choroby skóry jak trądzik, atopowe zapalenie czy łuszczyca - pomocny i skuteczny suplement
karol88
 
Posty: 54
Dołączył(a): Cz paź 19, 2017 15:06

Re: Zdrowa opalenizna

Postprzez gosiaczek6 » Wt mar 02, 2021 14:15

Bardzo ciekawy wątek. Powiem Wam, że ja całkiem niedawno wróciłam z wakacji i w tym roku w końcu udało mi się uzyskać wymarzony odcień opalenizny. Zazwyczaj wracałam do domu dosłownie blada jak ściana, ale nie tym razem :D Jeżeli jesteście ciekawi co przyniosło mi tak dobre rezultaty to podrzucam świetny artykuł w tej tematyce: https://www.ezebra.pl/pl/blog/piekna-zd ... 81658.html dowiecie się z niego jak szybko i zdrowo się opalić. Mam nadzieję, że komuś przydadzą się te wskazówki!
gosiaczek6
 
Posty: 158
Dołączył(a): So mar 31, 2018 20:14

Postprzez » Wt mar 02, 2021 14:15

 


Powrót do ogolny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron