Kremy do ciała

Re: Kremy do ciała

Postprzez KeKuLski » Śr cze 24, 2020 08:17

Też kocham te najbardziej pachnące, ale niestety są one najlepsze dla naszej skóry, od kiedy u mnie pojawił się problem z nadmiernie wysuszającą się skórą, zacząłem szukać dodatkowego suplementy, który przywróci utracone nawilżenie. Tak się stało, że trafiłem na kapsułki Neoglandyna które w składzie mają naturalne oleje NNKT przyjmuje je ponad miesiąc i widzę znaczącą różnicę, nie mam problemu z suchą i białą skórą, wystarczy, że raz dziennie nawilżę swoje ciało i przez cały dzień wygląda ono świetnie, skóra nie łuszczy się nie jest promienna
KeKuLski

Postprzez » Śr cze 24, 2020 08:17

Postprzez galimatjas » Pt cze 26, 2020 20:07

Również uważam, że o ciało trzeba dbać :) W końcu mamy tylko jedno, a samo jędrne się nie zrobi! Wiadomo, lata lecą a każdy z nas chce wyglądać dobrze. Dlatego zawsze staram się używać porządnych kosmetyków. Ostatnio zrobiłam większe zakupy na https://www.ezebra.pl/pl/menu/pielegnacja-157.html i kupiłam kilka nowych produktów do ciała :) Powiem Wam, że póki co sprawdzają się naprawdę świetnie. Najbardziej lubię te kosmetyki, które nawilżają moją skórę :) Jeśli ciało dobrze wygląda to i człowiek od razu lepiej się czuje!
galimatjas

Postprzez karol88 » Śr lip 22, 2020 08:28

U mnie oprócz kremów świetne efekty daje suplementacja, od pewnego czasu regularnie przyjmuje kapsułki Neoglandyna Plus które zawierają tłoczone na zimno, wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika. Zawierają one roślinne Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT): omega 3 i omega 6 i z całą pewnością pomogą osobom z bardzo suchą, podrażnioną, łuszczącą się skórą :)
karol88

Postprzez » Śr lip 22, 2020 08:28

Poprzednia strona

Powrót do ogolny