kupię meble

kupię meble

Postprzez dobrava » Pt wrz 16, 2016 09:11

Witam, niedawno się sprowadziłam i szukam tanich mebli z okolicy - najlepiej jakaś młodzieżowa meblościanka dla syna, rozkładana sofa i duży stół.
Tylko w stanie bardzo dobrym (z minimalnymi śladami użytkowania)!
Czy wiecie że aż 95% osób poszkodowanych w wypadkach nie stara się o odszkodowania?!
Jeśli nie umiesz poradzic sobie sam, skorzystaj z pomocy firmy odszkodowawczej!
Nie patrz biernie, jak pieniądze, które Ci się należą przechodzą Ci koło nosa!
dobrava
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt wrz 16, 2016 09:06

Postprzez » Pt wrz 16, 2016 09:11

 

Re: kupię meble

Postprzez mada » Pt wrz 30, 2016 09:19

A może poszukaj na tablicach z ogłoszeniami online? Tam najszybciej coś znajdziesz.
mada
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt wrz 30, 2016 09:16

Re: kupię meble

Postprzez NeoQubit » So paź 28, 2017 20:11

Ja MEBLE  kupowałam w necie :D świetna sprawa, nie trzeba jeździć po sklepach tylko wybierasz sobie na internecie te które Ci pasują i dostajesz je do domu. A wymiary są dokładnie podane, więc można sobie pomierzyć wszystko. Według mnie taka opcja jest najlepsza!
NeoQubit
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr paź 25, 2017 21:11

Re: kupię meble

Postprzez pablitttos » Pn paź 30, 2017 19:14

W necie ? I jak, tanio cię to wyszło, opłaca się tak kupować w necie meble ?
pablitttos
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn paź 30, 2017 19:14

Re: kupię meble

Postprzez serek » Wt paź 31, 2017 09:45

Ja kupiłam komodę przez internet, w sumie ogólnie z przesyłką wyszło podobnie, ale chociaż kurier przywiózł i wniósł :D
serek
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt paź 31, 2017 09:43

Re: kupię meble

Postprzez alan554 » So sty 06, 2018 14:30

Cześć wszystkim forumowiczom :) Mam w tym momencie mały dylemat z wyborem jakiegoś porządnego sklepu meblowego z nowoczesnymi meblami. W tym momencie trafiłem na ofertę http://www.meblelargo.pl/ i wydaje się ona naprawdę dość ciekawa. Po zdjęciach widać, że meble są solidne i mocno wpasowują się w mój gust ;) Co o tym myślicie? Może znacie jeszcze jakieś inne fajne sklepy meblowe z Krakowa lub okolicznych miejscowości? Zależy mi tez na tym, żeby kupić wszystkie meble w jednym miejscu, żeby nie szukać po różnych lokalizacjach... No i przydałoby się również jakieś profesjonalne doradztwo. Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie pordy i sugestie w tym obszarze tematycznym :) Na pewno mi się one przydadzą ;)
Dla innych mam o wiele więcej cierpliwości niż dla siebie i łatwiej mi dostrzec u nich dobre strony
alan554
 
Posty: 5
Dołączył(a): So gru 16, 2017 20:35

Re: kupię meble

Postprzez Mirianda » N cze 10, 2018 12:05

Oczywiście, że w necie najlepiej:) Macie spory wybór i na pewno znacznie mniejsze ceny. Generalnie tak charakteryzują się zakupy internetowe. Ja całkiem niedawno zamawiałam w https://carpetforyou.pl dywan do salonu. Na pewno jak aranżujecie swoje mieszkanie czy też dom przydadzą się wam takie rzeczy. Dywany z tego co czytałam nawet daje się na podłogę w kuchniach
Mirianda
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr maja 30, 2018 09:12

Re: kupię meble

Postprzez Ailis » Śr cze 20, 2018 09:39

A do sypialni masz meble ? Bardzo ładne są stylowe szafy z lustrem. Ostatnio jak czytałam ciekawy artykuł to właśnie takie meble widziałam tutaj https://blog.furnival.pl/stylowa-biala-szafa-z-lustrem/ . Jeśli lubisz mieć nowocześnie w domu to te mebelki są idealne. Mi się bardzo podobają i zastanawiam się czy ich nie kupić jak skończymy remont domu.
Ailis
 
Posty: 300
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 09:26

Re: kupię meble

Postprzez grazel » Cz lip 19, 2018 13:23

jesli szukacie mebli to polecam wam ten sklep https://kosikmeble.pl/kategoria-produktu/pufy/ musze sie pochwalic bo kupiłam ostatnio naprawde piekny komplet, z prawdziwej skóry, bardzo wygodny i w przystępnej cenie. Ogólnie oni dowożą na terenie całej Polski wiec polecam, obsługa mega
grazel
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn paź 16, 2017 08:24

Re: kupię meble

Postprzez MorganAste » Wt lip 31, 2018 08:23

Dużo ciekawych mebli można kupić np. na Allegro. To jest świetna opcja.
_______________________________
Pisanie pracy inżynierskiej na Politechnice Warszawskiej
MorganAste
 
Posty: 546
Dołączył(a): Wt lut 20, 2018 09:34

Postprzez » Wt lip 31, 2018 08:23

 

Następna strona

Powrót do ogolny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron