Budowa domu

Re: Budowa domu

Postprzez Sara45 » Wt maja 29, 2018 20:53

Również na pewno w pierwszej kolejności szukałabym działki. Ofert za dużo może nie być, a czasami są bardzo korzystne. Potem dopiero projekt i formalności. A na koniec to co najprzyjemniejsze, czyli urządzanie i dekorowanie. Na pewno warto będzie trochę się pomęczyć na początku, żeby potem cieszyć się pięknym domem. Lubię wybierać nowe meble, płytki czy tapety. Nawet ostatnio wpadłam na pomysł, żeby zlecić naklejenie fototapety (http://www.picassi.pl/Naklejanie-fototapet-Warszawa). To już najłatwiejszy i najprzyjemniejszy moment budowy, po którym już za chwilę można cieszyć się ukochanym domkiem.
Sara45
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt lut 27, 2018 20:08

Postprzez » Wt maja 29, 2018 20:53

 

Re: Budowa domu

Postprzez Niepokornaaa » Cz cze 07, 2018 06:38

Jeżeli zaś szukacie bogaty wybór w produktach związanych z branżą sanitarną, kanalizacją, grzewczą oraz techniką zamocowań i chcecie kupić je w atrakcyjnych cenach to warto zapoznać się z ofertą firmy mcgoodwork. Ja też planuję dokonać u nich zakupu, ponieważ wiadomo że kupując od producenta zawsze zyskujemy produkty najlepszej jakości i zarazem w lepszej cenie.
Niepokornaaa
 
Posty: 186
Dołączył(a): Cz kwi 19, 2018 07:36

Re: Budowa domu

Postprzez karol88 » Wt lip 03, 2018 07:53

witam,
ja miałem problem z pokojami moich córek, są bardzo wybredne, chciałem żeby meble im się podobały i były funkcjonalne, wybrały w końcu świetne biurka godne polecenia - http://minko.co/produkt/biurko-basic-z-nadstawka-2/ wyglądają ładne i są wytrzymałe - dodatkowo nadstawka daje wiele możliwości :) polecam
karol88
 
Posty: 54
Dołączył(a): Cz paź 19, 2017 15:06

Re: Budowa domu

Postprzez Buntowniczka89 » Cz lip 12, 2018 14:32

Bardzo istotna jest również instalacja elektryczna przy nieco już daleszej budowie domu. Najlepiej wybrać taką firmę, która wykonana ją bezpiecznie i solidnie- w końcu jest to inwestycja na lata. Z tego co wiem firma GB Instal Grzegorz Babiarz jest naprawdę fachowa i doskonale znają się na wykonaniu instalcji jaki i przeprowadzeniu też odpowiednich pomiarów. Myślę, że warto się do nich zgłosić.
Buntowniczka89
 
Posty: 260
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 17:37

Re: Budowa domu

Postprzez martina8932 » Pt sie 24, 2018 20:59

Nie zdecydowałabym się na budowę domu większego niż 100m2, ponieważ i budowa jest wtedy droższa i utrzymanie całego domu. Na szczęście taki dom może być wykonany bardzo funkcjonalne przez co metraż nigdy nie będzie za mały. Bardzo dobre rozwiązania znajdziecie na stronie https://www.dominanta.pl/projekty-domow ... y-do-100m2 jeśli także czegoś szukacie.
martina8932
 
Posty: 83
Dołączył(a): So mar 31, 2018 14:13

Re: Budowa domu

Postprzez Buntowniczka89 » Pn wrz 17, 2018 07:02

Budowa domu to rzeczywiście fajna sprawa. Każdy etap cieszy, a w szczególności kiedy można już wykończać dom. Ja właśnie jestem na typ etapie... Już wyposażyłam kuchnię, łazienkę, wstępnie salon. Brakuje mi jednak dobrego stolika rtv, ale zastanawiam się czy nie skorzystać z oferty sklepu eco.lupus.eu link bo z tego zauważyłam mają naprawdę ciekawe meble i dobre jakościowo.
Buntowniczka89
 
Posty: 260
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 17:37

Re: Budowa domu

Postprzez rome343 » Śr paź 31, 2018 05:49

Od kilku miesięcy mieszkam w nowym domu i jestem z niega mega zadowolony ! Posiadam inteligentny dom od http://apagroup.pl/portfolio/black-house/ . Mam całkowitą kontrolę energii elektrycznej w gniazdkach i kuchence. Można analizować jego zużycie i sterować oświetleniem. Firma byłą elastyczna wobec moich propozycji a najfajniejsza tutaj była oczywiście cena :D
rome343
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt lis 24, 2017 07:36

Re: Budowa domu

Postprzez Ailis » Pt lis 02, 2018 18:10

Nowoczesny dom też może być wyposażony w fajne systemy wentylacyjne w szczególności, gdy jest duży. Ja właśnie fajne oferty znalazłam na stronie www.schiedel.pl . Strona oferuje produkty nowoczesne i solidne, które zapewniają doskonałe rozwiązania i pełne bezpieczeństwo, dlatego planuję zaopatrzyć się u nich w systemy wentylacyjne oraz kominowe.
Ailis
 
Posty: 300
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 09:26

Re: Budowa domu

Postprzez galimatjas » Pn gru 03, 2018 22:59

Moim zdaniem lepiej postawić na dom od dobrego dewelopera :) Wtedy możemy mieć pewność, że nasz dom będzie wykonany ze świetnych materiałów i z największą starannością. Ja swój dom zamawiałam z inwestycji https://scandi-home.pl/ i jestem z niego naprawdę zadowolona. To solidny dom, który z pewnością będzie stał jeszcze przez długie lata!
galimatjas
 
Posty: 295
Dołączył(a): Cz lis 23, 2017 20:33

Re: Budowa domu

Postprzez Kolanko » Pt gru 14, 2018 19:48

Przy budowie domu takze warto myslec o rzeczach, o ktorych z reguly mieszkajac w bloku sie nie mysli. Np o wodzie - mozna juz na etapie budowy domu zamontowac zmiękczacze wody - dzieki czemu bedziemy miec lepsza wode pitna w kranie i ogolnie w rurach - co jest wazne np podczas prania czy kapieli.
Kolanko
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr mar 21, 2018 12:36

Postprzez » Pt gru 14, 2018 19:48

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ogolny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron