Rocznica.

Rocznica.

Postprzez Buntowniczka89 » Śr sie 22, 2018 10:17

Swoim rodzicom z okazji okrągłej rocznicy ślubu postanowiłam zorganizować przyjęcie, dla najbliższej rodziny. Długo szukałam restauracji, która byłaby odpowiednia... Aż do momentu, gdy odwiedziłam restaurację Bubbles w Warszawie. Zachwyciła mnie atmosfera tam panująca, jak i doskonały smak podawanych dań. Co myślicie, żeby tam zorganizować właśnie takie małe przyjęcie?
Buntowniczka89
 
Posty: 261
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 17:37

Postprzez » Śr sie 22, 2018 10:17

 

Re: Rocznica.

Postprzez Ailis » Wt wrz 25, 2018 06:46

Poszukuje mega romantycznej, ciekawej restauracji na rocznice ślubu. Słyszałam że takim idealnym miejscem jest elegancka restauracja Akademia. Koleżanka tam miała urodzinki i opowiadała że obsługa kelnerska na plus (kelner prowadzi do stolika) itp. przyjemnie przytulnie ale nie przytłaczająco, bardzo milo i elegancko. Czy ktoś jeszcze był w tej restauracji ?
Ailis
 
Posty: 300
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 09:26

Re: Rocznica.

Postprzez galimatjas » So maja 25, 2019 20:14

Jeśli chcesz być oryginalny to moim skromnym zdaniem powinieneś zabrać wybrankę swojego serca do https://staremetropolis.pl/ w Toruniu. Jeśli lubi ona włoską kuchnie albo dania z grilla to nawet się nie zastanawiaj tylko po prostu dzwoń do nich zarezerwować stolik na niedzielny wieczór !! Bo z tego co wiem nie jest tak łatwo znaleźć tam w weekend wolny stolik.
galimatjas
 
Posty: 296
Dołączył(a): Cz lis 23, 2017 20:33

Re: Rocznica.

Postprzez MorganAste » Pt lip 05, 2019 10:55

Zawsze możesz zabrać ją na wycieczkę do Włoch. Dzięki temu Twoje życie będzie lepsze, a ona Ciebie pokocha.
__________________________
Magisterskie prace z historii - pomoc
MorganAste
 
Posty: 546
Dołączył(a): Wt lut 20, 2018 09:34

Postprzez » Pt lip 05, 2019 10:55

 


Powrót do ogolny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron