Bazy pod makijaż

Bazy pod makijaż

Postprzez martina8932 » Cz gru 13, 2018 10:16

Używacie bazy przed nałożeniem podkładu i całego makijażu? Ja kiedy próbowałam z jedną bazą, ale niestety nie dało to dobrego efekty i od tego czasu nie próbowałam żadnej innej. Znajoma poleciła mi teraz taką https://goldenrose.pl/produkty/cera/mak ... -rose.html bazę i myślę, że chyba sobie spróbuję. Sprawdzę, jak działa i jak wygląda na mojej buzi.
martina8932
 
Posty: 83
Dołączył(a): So mar 31, 2018 14:13

Postprzez » Cz gru 13, 2018 10:16

 

Re: Bazy pod makijaż

Postprzez galimatjas » Pt sie 28, 2020 07:49

Cieszę się, że udało mi się natrafić akurat na taki wątek. Teraz coraz więcej osób interesuje się makijażem i ja chyba również coraz mocniej się do nich zaliczam :D Ciągle zdobywam nowe umiejętności w tym zakresie i sprawia mi to bardzo dużą przyjemność. Powiem też szczerze, że kiedyś nie stosowałam w ogóle baz pod makijaż ponieważ uważałam je za zbędne, a teraz nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez takiego produktu. Jest on absolutną podstawą w moim makijażu i to od niego w dużej mierze zależy to jak utrzymywać się będzie podkład. Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad zakupem bazy to ja bardzo polecam Wam sprawdzić sobie ofertę tej drogerii: https://www.ezebra.pl/pl/menu/makijaz/t ... -2375.html znajdziecie u nich produkty od wielu marek, w różnych przedziałach cenowych, więc z pewnością coś konkretnego wpadnie Wam w oko. Szczerze mówiąc to mój zdecydowany faworyt wśród drogerii internetowych - mają przystępne ceny i bardzo sprawnie realizują zamówienia, a produkty zawsze docierają do nas solidnie zabezpieczone.
galimatjas
 
Posty: 296
Dołączył(a): Cz lis 23, 2017 20:33

Re: Bazy pod makijaż

Postprzez Buntowniczka89 » Wt lis 01, 2022 08:49

A czy kojarzycie firmę Nika Studio? Wiecie potrzebna byłaby mi korekta nieudanego makijazu permanentnego poznan, bo byłam u jednej firmy i coś im nie wyszło.... Dowiedziałam się jednak pozytywne opinie na temat pracowni Nika Studio, że oni nawet potrafią naprawić taki makijaż - dlatego zastanawiam się nad tym czy się tam nie wybrać? Co wy na to?
Buntowniczka89
 
Posty: 261
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 17:37

Re: Bazy pod makijaż

Postprzez Niepokornaaa » Pt lip 28, 2023 16:25

No dobrze - a co powiecie na makijaż permanentny? Bo powiem wam, że przeglądam w sieci realizacje itd. No i podoba mi się ten efekt - brwi wyglądają kształtne i kolor jest pełniejszy... Myślę, żeby zapisać się do gabinetu https://nikastudio.pl/ - jestem ciekawa co dokładnie mi zaproponują i jak to wszystko wyjdzie w praktyce.
Niepokornaaa
 
Posty: 186
Dołączył(a): Cz kwi 19, 2018 07:36

Re: Bazy pod makijaż

Postprzez MorganAste » Pn paź 02, 2023 10:00

Takie rzeczy ja uwielbiam. To jest naprawdę wspaniała wręcz opcja. Uwielbiam takie fajne sprawy!!
____________________________________
Praca magisterska z Socjologii
MorganAste
 
Posty: 546
Dołączył(a): Wt lut 20, 2018 09:34

Postprzez » Pn paź 02, 2023 10:00

 


Powrót do ogolny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron