Byliście kiedyś na rezonansie?

Byliście kiedyś na rezonansie?

Postprzez gosiaczek6 » Pn maja 31, 2021 17:35

Mam do Was takie pytanko jak w tytule wątku.. chciałabym uzyskać jakiekolwiek informacje na temat takiego badania.
gosiaczek6
 
Posty: 160
Dołączył(a): So mar 31, 2018 20:14

Postprzez » Pn maja 31, 2021 17:35

 

Re: Byliście kiedyś na rezonansie?

Postprzez galimatjas » Cz cze 03, 2021 13:29

Miałem okazję mieć rezonans i uważam, że to badanie nie należy do najprzyjemniejszych, ale też nie ma się czym stresować. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego badania to polecam Ci sprawdzić tutaj: https://www.citomed.pl/pracownie/rezona ... ego/blog-2 To blog medyczny, który moim zdaniem jest naprawdę godny uwagi.
galimatjas
 
Posty: 303
Dołączył(a): Cz lis 23, 2017 20:33

Re: Byliście kiedyś na rezonansie?

Postprzez MorganAste » Pt cze 18, 2021 13:59

taki rezonans by mi się na pewno bardzo przydał .To jest rzecz bardzo potrzebna w tych niepewnych czasach!
___________________________________
Praca magisterska - Administracja
MorganAste
 
Posty: 571
Dołączył(a): Wt lut 20, 2018 09:34

Re: Byliście kiedyś na rezonansie?

Postprzez Buntowniczka89 » Pt wrz 17, 2021 19:25

Nie, ale niedługo planuje się wybrać na usg narządów do centrum medycznego https://www.neomedica.pl/oferta/badania ... dow-ruchu/ . Słyszałam, że jest to bardzo dobra placówka, która ma wykwalifikowanych lekarzy i specjalistyczny sprzęt.
Buntowniczka89
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 17:37

Re: Byliście kiedyś na rezonansie?

Postprzez Niepokornaaa » Pt sty 10, 2025 12:47

Nie byłam, ale na pewno za jakiś czas się wybiorę... Póki w planach mam wybrać się do centrum medycznego http://trimedic.pl/ , ponieważ też chcę wybrać się na poszczególne badania, aby lepiej zapoznać się ze stanem swojego zdrowia. A słyszałam, że jest to świetna placówka.
Niepokornaaa
 
Posty: 269
Dołączył(a): Cz kwi 19, 2018 07:36

Re: Byliście kiedyś na rezonansie?

Postprzez Buntowniczka89 » Cz lut 19, 2026 07:48

Przy nawracającym bólu kolana zaczęłam czytać o opcji jaką jest rezonans nowy tomyśl. Interesuje mnie, jak wygląda przygotowanie do badania i czy potrzebne jest skierowanie. Możliwe, że w razie potrzeby sprawdzę ofertę Rezonans Rakoniewice.
Buntowniczka89
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 17:37

Re: Byliście kiedyś na rezonansie?

Postprzez Buntowniczka89 » Cz lut 19, 2026 07:50

...
Buntowniczka89
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 17:37

Re: Byliście kiedyś na rezonansie?

Postprzez galimatjas » Śr mar 25, 2026 08:44

Rezonans magnetyczny to jedno z najdokładniejszych badań obrazowych, które pozwala bardzo szczegółowo ocenić stan narządów wewnętrznych, kręgosłupa, stawów czy mózgu. Samo badanie jest bezbolesne i nie wykorzystuje promieniowania RTG, ponieważ działa na zasadzie pola magnetycznego.
galimatjas
 
Posty: 303
Dołączył(a): Cz lis 23, 2017 20:33

Postprzez » Śr mar 25, 2026 08:44

 


Powrót do ogolny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron