Nie byłam, ale na pewno za jakiś czas się wybiorę... Póki w planach mam wybrać się do centrum medycznego
http://trimedic.pl/ , ponieważ też chcę wybrać się na poszczególne badania, aby lepiej zapoznać się ze stanem swojego zdrowia. A słyszałam, że jest to świetna placówka.