Jesteśmy z mężem na etapie wykańczania mieszkania i stanęło na tym, że jednak montujemy klimę. Przeglądam właśnie opcje tutaj:
https://haier-ac.pl/klimatyzacja-wroclaw/ i przyznam, że te nowoczesne jednostki wyglądają całkiem estetycznie, a nie jak stare białe pudła. Czy któraś z Was ma u siebie model Haier? Interesuje mnie głównie, czy są ciche, bo chcemy założyć jedną jednostkę w sypialni. Jeśli szukacie kogoś pod hasłem
klimatyzacja wrocław, to koniecznie podzielcie się opiniami o kulturze pracy tych urządzeń.