Chwilowki i kredyty

Regulamin działu
Wątek poświęcony 200 leciu kościoła w Kolanowicach, jeśli macie jakieś pomysły dotyczące organizacji i obchodzenia rocznicy podzielcie się nimi. Wszelkie propozycje mile widzialne.

Re: Chwilowki i kredyty

Postprzez tamagotchiii » N maja 06, 2018 08:42

Bardziej by się przydała jakaś porównywarka kredytów, bo samemu ciężko to wszystko poprzeglądać :D Mi w podjęciu decyzji o konkretnym kredycie hipotecznym pomógł kredyty hipoteczne ranking kredyt-na-nieruchomosc.pl , gdzie znalazłam najkorzystniejszą dla mnie ofertę :)
tamagotchiii
 
Posty: 4
Dołączył(a): N maja 06, 2018 08:30

Postprzez » N maja 06, 2018 08:42

 

Re: Chwilowki i kredyty

Postprzez Movyan » Pn maja 07, 2018 20:37

Zdecydowanie tak, porównywarki wydają się tutaj najlepszym rozwiązaniem ja jednak sądzę, że jeszcze warto skorzystać z różnych rankingów firm pożyczkowych. Takie spotkałem na stronie recenzjepozyczek.pl/ i muszę Wam powiedzieć, że na pierwszy rzut oka wygląda to bardzo fajnie. Pytanie czy w rzeczywistości przekłada się to na praktykę i czy warto opierać swoje decyzje o takie strony, co myślicie ?
Movyan
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn maja 07, 2018 20:31

Re: Chwilowki i kredyty

Postprzez LigGS » Wt maja 08, 2018 21:52

Kredyty to coś, co należy brać z głową- czyli wybierać najkorzystniejsze oferty! Mi pomaga w tym ranking kredytów gotówkowych kredytnakazdycel.pl  :) To moja tajna broń na znalezienie najlepszego kredytu :D
LigGS
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt maja 08, 2018 13:08

Re: Chwilowki i kredyty

Postprzez kejmo » Cz maja 10, 2018 18:43

Bardzo potrzebuję zastrzyku gotówki, ale chciałabym najpierw mieć pewność, że mój budżet udźwignie taki wydatek. Znalazłam przypadkowo stronę: http://finansemobilne.pl/ na której zamieszczone są informację odnośnie aplikacji pozwalających kontrolować swoje finanse. Co myślicie na temat takiego udogodnienia?
kejmo
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz maja 10, 2018 17:57

Re: Chwilowki i kredyty

Postprzez haze07 » Pt maja 11, 2018 19:13

Wydaje mi się, że takie aplikacje to naprawdę bardzo dobry wybór ;) Dobrze, że dzielisz się takimi stronami. Ja natomiast chciałem zapytać o pożyczki przez internet na raty - pozycznaraty.pl. Czy ktoś z Was miał z nimi styczność i może polecić podpisanie umowy za pośrednictwem takiej strony? Chętnie posłucham opinii
haze07
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt maja 11, 2018 19:10

Re: Chwilowki i kredyty

Postprzez notor » Wt lip 03, 2018 15:31

Ja tam wolę pożyczać w banku, tym bardziej że w Raiffeisen Polbank można dostać pożyczkę na 0 proc rozłożoną na 24 raty. Bank pobiera tylko 2,99% prowizji od pożyczonej sumy.
notor
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt gru 12, 2017 16:23

Re: Chwilowki i kredyty

Postprzez vivka » N lip 22, 2018 09:22

W sumie ja też ale czasem musisz mieć pieniądze na już a w banku wiadomo, trzeba nieraz 1-2 dni poczekać. Tak łatwość w zaciąganiu pożyczek ma plusy i minusy oczywiście bo co jeśli ktoś wykradnie Twoje dane i weźmie pożyczkę an Ciebie? Ja się tego bardzo boję dlatego korzystam z https://chronpesel.pl i wiem że mój pesel jest należycie chroniony i zostanę powiadomiona jeśli zostanie użyty
vivka
 
Posty: 31
Dołączył(a): Śr maja 03, 2017 17:47

Re: Chwilowki i kredyty

Postprzez martina8932 » Pt sie 17, 2018 09:15

Ja właśnie szukam jakiejś fajnej i szybkiej chwilówki i powiem szczerze, że nie wiem, na co się zdecydować. Na początek chyba wypełnię formularz tutaj https://concash.pl/ i zobaczymy, co będzie dalej. Na pewno branie pożyczki przez internet jest bardzo szybkie i wygodne.
martina8932
 
Posty: 83
Dołączył(a): So mar 31, 2018 14:13

Re: Chwilowki i kredyty

Postprzez galimatjas » Pn lut 11, 2019 19:38

Jak chcę pożyczyć jakieś pieniądze to zazwyczaj decyduję się na kredyt gotówkowy. Jakoś tak po prostu wolę korzystać z ofert banków :D Zresztą to nic trudnego, na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe mają bardzo fajny ranking kredytów gotówkowych, więc wystarczy sobie zerknąć i popatrzeć gdzie jest teraz najkorzystniejsza oferta. Mi się tak udało wziąć naprawdę tani kredyt :D
galimatjas
 
Posty: 296
Dołączył(a): Cz lis 23, 2017 20:33

Re: Chwilowki i kredyty

Postprzez Niepokornaaa » Wt sty 26, 2021 11:01

Za chwilówkami to z miejsca mówię, że nie jestem. A jak chodzi o kredyty, to tak. Ale wówczas najlepiej postawić na openfinance.pl . Sprawdzić porównywarkę kredytową oraz przeliczyć sobie co trzeba. Możecie również skierować wszelkie pytania do ich eksperta i dowiedzieć się więcej na temat danego produktu finansowego.
Niepokornaaa
 
Posty: 186
Dołączył(a): Cz kwi 19, 2018 07:36

Postprzez » Wt sty 26, 2021 11:01

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 200 lecie Kościoła św. Barbary

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron